В Україні подешевшає бензин та "дизель"

Ціна автомобільного палива в Україні найближчим часом може знизитися,
Про це заявили в «Консалтинговій групі А-95» Зниження ціни буде сприяти стабільний курс гривні та падіння котирувань нафти.

В опті нафтопродукти дешевшають з початку грудня. З початку місяця оптові партії дизельного палива подешевшали на 2 500 грн/т. Середня вартість дрібнооптових партій ДТ в Україні становить 13,25 грн/л. При цьому 18 грудня ряд великих операторів знизив ціну до 12,25 грн/л На АЗС, за прогнозами експертів, на кінець січня вартість ДТ може скласти 16,02 грн за літр.

Бензин на оптовому ринку теж помітно зменшив в ціні: на 1 000 грн/т подешевшав А-95, і на 1 700 грн/т знизилася оптова вартість А-92. В дрібному опті бензини А-95 торгуються нижче 16 грн/л. На роздрібних АЗС паливо може подешевшати до 18,95 до кінця січня.

Головною причиною зниження вартості палива стало падіння цін на нафту, яке потягнуло за собою котирування на нафтопродукти. Зокрема, ДТ за останні тижні втратило 20-25% вартості.

Інші причини локальні: на українському ринку спостерігається високе затоварення автомобільним паливом і зростання конкуренції. Певну роль зіграла стабілізація міжбанківського курсу гривні.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО