Відомий американський економіст Артур Лаффер став радником міністра фінансів України з податкових питань

Засновник теорії «економіки пропозиції», відомий американський економіст Артур Лаффер став радником Міністра фінансів Наталії Яресько з податкових питань. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України, інформує «Публіцист».

Як зазначається, з метою використання найкращого міжнародного досвіду у реалізації реформ та стимулюванні інвестицій, економічного зростання та створення нових робочих місць, Міністерство фінансів продовжує залучати до співпраці відомих міжнародних експертів. Зокрема, до команди Мінфіну у статусі радників Міністра та заступників Міністра уже приєднались колишній заступник прем'єр-міністра і міністра фінансів Словаччини Іван Міклош, міжнародні економісти та експерти Кріс Вейлс і Роберт Конрад. У вересні до команди визнаних міжнародних експертів, що консультують Міністерство фінансів, приєднався відомий американський економіст Артур Лаффер. 

Артур Лаффер навчався в Єльському університеті, є доктором філософії у Стенфордському університеті, професором Університету Південної Кароліни та Чиказького університету. Він є автором широко відомої теорії залежності державних доходів від середнього рівня податкових ставок у країні («крива Лаффера»). Свого часу Лаффер був економічним радником президента США Рональда Рейгана та прем'єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер. 

На посаді радника Міністра фінансів Артур Лаффер надаватиме Міністру фінансів консультації з питань здійснення в Україні податкової реформи, що дозволить створити прозору, ефективну податкову систему, яка стимулюватиме інвестиції, економічне зростання та створення робочих місць, покращить якість надання державних послуг для бізнесу, і тим самим надасть потужний поштовх для сталого зростання економіки нашої країни.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО