Скільки в Україні коштуватиме літр бензину

Вартість літра бензину зросте до 35 гривень літр у разі зупинки Кременчуцького НПЗ, заявив заступник голови ПАТ Укртатнафта Сергій Кошелюк, передає Інтерфакс - Україна. - Може ми комусь на ринку заважаємо. Тому, що сьогодні гасло: дешеве не може бути якісним, - це гасло тих, хто привозить імпортні нафтопродукти. Йде боротьба, щоб нас зупинити і перейти на повний імпорт. Тоді продукція на АЗС буде більш ніж 35 грн/літр палива, - сказав він у Кременчуці, наголосивши, що зараз ведеться боротьба за зупинку підприємства для переходу на повний імпорт палива.


Голова профспілкового комітету Укртатнафти Василь Хоменко повідомив журналістам, що у п'ятницю на підприємство перестала надходити нафта, у зв'язку з чим завод може зупинитися і на вулиці опиняться близько 5 тисяч працівників. Нагадаємо, з самого ранку Кременчуцький нафтопереробний завод фактично в облозі. Невідомі люди спортивної статури влаштували мітинг під станцією, яка відповідає за перекачку нафтопродуктів.


Напередодні тут призупинили перекачування нафти через аварійний стан ділянки магістралі біля Гадяча. У філії Укртранснафти пояснили, змушені були піти на такий крок, адже необхідно провести ремонтні роботи. Натомість невідомі мітингувальники керівництво станції не слухали і вимагали негайно запустити трубопровід. При чому представлялися працівниками Кременчуцького нафтопереробного заводу. Мовляв, якщо нафта не надійде цією магістраллю, вони залишаться без роботи. У головному офісі Укртранснафти запевняють: роботи тимчасові і незабаром магістраль запрацює.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО