Україна «провалила» завдання з економії газу

Минулого опалювального сезону Україна не впоралася з поставленими завданнями щодо економії газу. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства має намір у наступний зимовий період 2015-2016 скоротити споживання природного газу на 30%. Про це на брифінгу заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Кістіон.

 

«Можу сьогодні сказати, що ми не впоралися в повному обсязі з поставленими завданнями (щодо економії газу, – ред.). Але комунальна теплоенергетика зменшила споживання порівняно з минулим опалювальним сезоном на 23%. На майбутній опалювальний період ми ставимо завдання, яке полягає в 30% (зниження споживання газу, – ред.), і ми повинні на нього вийти», - заявив пан Кістіон.

 

За його словами, на сьогоднішній день вже проводяться заходи, спрямовані на підготовку до наступного опалювального сезону, а також ведуться технічні роботи для скорочення споживання газу.

 

Зокрема, проводиться робота по реконструкції і модернізації системи, а також з облаштування джерел виробництва альтернативної теплової енергії.

 

За словами пана Кістона, в минулому опалювальному сезоні Україна на 7% недовиконала план по скороченню споживання блакитного палива.

 

Нагадаємо, Кабінет міністрів в липні 2014 року поставив завдання перед промисловими споживачами та підприємствами теплокомуненерго скоротити використання природного газу в опалювальний сезон 2014-2015 роках на 30%.

 

25 травня Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ надало доручення від 22.04.2015 № 7/9-4581 обласним та Київській міській державним адміністраціям щодо забезпечення проведення комплексу заходів з підготовки систем життєзабезпечення населення до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО