«АвтоКрАЗ» повністю відмовився від російських запчастин

«АвтоКрАЗ» повністю замінив російські комплектуючі на європейські

Українське підприємство Кременчуцький автозавод («АвтоКрАЗ») повністю переорієнтувалося на європейських постачальників і з цього року відмовилося від комплектуючих запчастин, які виробляються у Росії. Про це повідомляє спеціалізоване видання Автоцентр.

Як зазначається, об'єм двигунів який щомісяця замовлявся «КрАЗом» на Ярославському моторному заводі (Росія), сьогодні підприємству без проблем постачають Мінський моторний завод, компанії Deutz, Cummins, Daimler, Fiat, Weichai, Ford, Toyota. Крім цього, на вимогу замовників, «АвтоКрАЗ» може комплектувати вантажівки ярославськими двигунами із складських запасів підприємства.

Видання зазначає, що вже у 2014 році залежність ПАТ «АвтоКрАЗ» від російських постачальників впала на 30%, в порівнянні з попереднім роком, а з 2015 року «АвтоКрАЗ» взагалі припинив закупівлі матеріалів і комплектуючих у російських виробників. Кременчуцький автозавод тепер не купує в РФ не тільки двигуни, але і сталь, електрообладнання, поковки, гумотехнічні вироби, підшипники і багато іншого.

 

Повідомляється, що електрообладнання «АвтоКрАЗ» закуповує в Польщі, Білорусії, підшипники - в Польщі, Туреччині, Індії, метизну продукцію освоїли самостійно в Кривому Розі, а листовий прокат - в Польщі, Чехії, Китаї. Українська Запоріжсталь практично повністю «перекриває» поставки російського Новолипецького меткомбінату. І це далеко не повний перелік рівноцінної заміни російських монополістів на альтернативних постачальників.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО