У «Нафтогазі» пояснили, чому українцям не знизять тариф на газ на тлі знижки від РФ

Глава компанії «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що в разі зниження ринкової ціни на газ, тариф для населення знижуватися не буде, оскільки влада не прийняли рішення про прив'язку цих двох показників.

 

«Ціна продажу газу для населення не прив'язана до ринковими цінами, хоча ми давно пропонуємо це зробити. Оскільки вони не були прив'язані, тепер, коли ринкова ціна знижується до певного моменту, це не буде впливати на ціну газу для населення, яка була збільшена з 1 квітня», - сказав Коболєв в ефірі українського «5 каналу».

 

Разом з тим він зазначив, що, середньозважена ціна, яку Київ запланував для населення в поточному році очікується нижче тієї, яку на даний час Київ платить за імпортний газ.

 

Раніше Росія продовжила пільговий режим для Києва при закупівлі російського газу ще на три місяці за умови, що Україна буде виконувати всі положення контракту.

 

Нагадаємо, тарифи на світло, газ, тепло і гарячу воду зросли для населення України з 1 квітня. Відповідні рішення раніше прийняла Національна комісія з регулювання ринку електроенергії на виконання умов надання Києву кредиту від Міжнародного валютного фонду. Так, в середньому ціна на газ для населення підвищується на 285%, що відповідає положенням меморандуму між кабінетом міністрів України і Міжнародним валютним фондом.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО