Підвищення тарифів за тепло для українців відклали

В останній день березня Національна комісія з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) прийняла рішення про підвищення кінцевого тарифу на послуги центрального опалення для населення.

Рішення вступить в силу 1 травня 2015 року (а не з 1 квітня). Тарифи по країні зростуть в середньому на 67%, передає ТСН.

 

Директор департаменту регулювання відносин у сфері теплопостачання НКРЕКУ Світлана Чорних повідомила, що опалення повинно було подорожчати разом з ціною газу і теплової енергії як оптовим товаром - у квітні. Однак на шляху до цього стала позиція міністерства юстиції. Тому підняття тарифів відбудеться на місяць пізніше, а протягом квітня компанії теплокомуненерго будуть нести невеликі збитки.

 

"Ці збитки ми подивимося за підсумками року, і тоді будемо приймати рішення про компенсації", - пообіцяла представник регулятора.

 

В той же час фінансовий директор "Київенерго" Тетяна Грязнова зазначила, що збитки в квітні будуть досить істотними. За її словами, мова йде про щоденної втрати 6,4 млн гривень.

 

"До закінчення опалювального сезону ми щодня будемо нести чистий збиток у розмірі 6,4 млн грн у зв'язку з тим, що не переглянуті тарифи. По закінченню опалювального сезону і до вступу в силу нових тарифів збитки компаній складуть до 0,94 млн грн в день. Сумарно за підсумками квітня ми отримаємо чистий збиток близько 110 млн грн", - сказала вона.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО