Президент Порошенко пропонує звільнити від мит автотранспорт, який передається Євросоюзом

Петро Порошенко вніс у парламент проект закону "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законів України ...».

Президент вніс у ВР проект закону №2468 "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законів України щодо звільнення від сплати митних платежів транспортних засобів, що надійшли в якості гуманітарної допомоги для забезпечення соціально-економічних потреб територіальних громад в Україні". Текст законопроекту оприлюднений на сайті Верховної Раді.

 

У пояснювальній записці до законопроекту зазначено, що деякі міста Євросоюзу готові надати українським містам гумпомощь, зокрема: автомобілі екстреної медичної допомоги, комунальну техніку, пожежну техніку та інші. Проте надання такої допомоги існує велика кількість перешкод. Зокрема, для використання зазначеної техніки місцевим органам самоврядування потрібно сплатити значну мито, що становить близько половини вартості транспортного засобу.

 

У проекті закону пропонується внести зміни в чинне законодавство і звільнити зазначену вище техніку від митних зборів, у разі її передачі з боку країн ЄС.

 

Нагадаємо, що Президент вніс у Раду два законопроекти, які стосуються роботи СБУ та ДПСУ.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО