Через зростання цін українці спустошують магазини

В супер - і гіпермаркетах швидко порожніють полиці з продуктами першої необхідності. Магазини ввели обмеження на продаж товарів.

Через обвал гривні і подальшого зростання цін українці в величезній кількості скуповують в магазинах продукти харчування. Спустошуються в першу чергу полиці з соняшниковою олією, цукром, сіллю, борошном і крупами. У мережах Метро, Сільпо і Пакко - порожні полиці або черги за подвезенными продуктами на вагу. Така ситуація спостерігається в Києві та обласних центрах - Львові, Миколаєві, Чернівцях, Дніпропетровську та ін.

 

Активно купується і електроніка - люди намагаються придбати товари за колишнім, ще не підвищився, цінами. В деяких столичних магазинах обмежили продаж олії, гречки, борошна і цукру - ці продукти продають до 5 кг в одні руки.

Нагадаємо, в останні дні гривня оновлює рекорди падіння. На міжбанку долар продають за 33 грн, на чорному ринку - за 39 грн.

 

Раніше повідомлялося, що в Україні подорожчали продукти і бензин. Моніторинг споживчих цін зафіксував зростання цін на овочі - від 13 до 18%, хлібобулочні та макаронні вироби (від 3 до 5%), цукор (20%), паливо (18%).

 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО