У Європі взяли до уваги пропозиції Сороса про $50 млрд допомоги Україні

В Євросоюзі взяли до уваги пропозиції американського фінансиста Джорджа Сороса щодо масштабної макрофінансової допомоги Україні, які він виклав у своїй статті «Нова політика порятунку України», що була оприлюднена у виданні The New York Review of Books.

 

Про це Укрінформу у Брюсселі повідомив офіційний представник керівної інституції ЄС.

 

«Ми взяли до уваги ідеї пана Сороса. Як ви знаєте, Єврокомісія здійснює безпрецедентну підтримку Україні, і ми продовжуватимемо роботу з українським керівництвом та нашими міжнародними партнерами задля подолання кризи в Україні та надаватимемо усю можливу допомогу», – заявив співрозмовник агентства.

 

Він нагадав, що саме сьогодні у Ризі Єврокомісія ухвалила рішення про надання Україні макрофінансової допомоги в 1,8 млрд євро.

 

Нагадаємо, Дж.Сорос у своїй статті від 5 січня «Нова політика порятунку України» написав, що Європа має забезпечити новий фінансовий пакет допомоги Україні в обсязі $50 мільярдів чи більше. Це можливо зробити, зокрема, якщо зробити доступними для Києва європейські механізми підтримки платіжного балансу та фінансової стабільності, а також за рахунок кредитування МВФ, бондів Європейського інвестиційного банку фінансування Світового Банку і Європейського банку реконструкції та розвитку.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО