Події > Притула прокоментував свій антисемітський скандал

Притула прокоментував свій антисемітський скандал


13 листопада, 15:18.

Екс-кандидат у мери Києва, шоумен і ведучий прямого ефіру на "Радіо НВ" Сергій Притула прокоментував вчорашній так званий антисемітський скандал.

 

Про це він раніше написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"Насичений був день на події. Отримав сьогодні осуд від комісії з журналістської етики за інцидент, котрий трапився у ефірі Радіо "НВ" 10 вересня цього року. Розказую… Це був мій другий ефір на Радіо "НВ" на посаді ведучого програми "Посеред тижня з Сергієм Притулою". Обговорювали кілька тем, першою з яких було обговорення шкіл та карантину. До прямого ефіру зателефонував якийсь чорт з Краматорська, який дозволив собі антисемітський випад у прямому ефірі", – розповів Притула.

 

Він також оприлюднив лінк, за яким можна побачити розмову, про яку йдеться (необхідно перемотати на 8:01 хв).

 

"Я ніколи не толерую антисемітські висловлювання ні в приватному спілкуванні, ні у коментарях на своїх сторінках у соцмережах (за це одразу прилітає бан), ні в публічній площині", – наголосив Притула.

 

Він пояснив, що розмова зі слухачем швидко закінчилась і, з-посеред усіх варіантів реакції на слухача, він обрав ту, яка йому на той момент видалася правильною – глузливо та іронічно сказати, який він "радий" був його чути.

 

"На жаль, мої висловлювання були трактовані не так, як я на це сподівався, і сьогодні я отримав дуже вагоме зауваження щодо своєї роботи в ефірі, яка зробила можливою підозру у толеруванні подібних заяв, які зробив слухач", – додав шоумен.

 

Він подякував Комісії з журналістської етики (КЖЕ) за зауваження, і зазначив, що інцидент був проговорений із керівництвом одразу після ефіру і висновки були зроблені.

 

"Дякую за аргументовану критику. Це саме те, що дозволяє вдосконалюватись у роботі! Повага до національності, кольору шкіри та віросповідання – це базові цінності цивілізованого суспільства, у якому я хочу жити і яке прагну будувати разом з іншими українцями. Це і мої цінності теж. Тому на перспективу буду більш ретельно добирати спосіб реагування на подібні трафунки, якщо вони матимуть місце! Дякую", – підсумував Притула.


Повернутися назад