Події > Коли в Україну прийдуть морози та сніг: прогноз синоптиків

Коли в Україну прийдуть морози та сніг: прогноз синоптиків


8 листопада, 22:04.

Синоптики прогнозують, що сніг в Україні випаде вже у листопаді. Однак натішитись ним українці не встигнуть, адже температура переважно буде вище нуля. Проте перших морозів таки варто очікувати вже з 11 листопада.

 

Коли синоптики прогнозують сніг

 

У північних областях України сніг з дощем випасти у  листопаді. Про це 24 каналу повідомив синоптик Леонід Горбань. Така ж ситуація може бути й у Києві. Щоправда, сніг довго не лежатиме.

 

Сніг з дощем в Україні, відповідно до прогнозу, може періодично випадати протягом листопада. Зокрема, на початку місяця та в кінці. До слова, у Карпатах перший сніг сипав 14 жовтня. Тоді замело високогір’я, зокрема, гірськолижний курорт Драгобрат.

 

Коли чекати морозів

 

Синоптикиня Наталка Діденко попередила, що перші морози, щоправда, невеликі, прийдуть в Україну з 11 листопада. Тоді температура може опуститись нижче нуля.

 

Так що “перевзувайте” автомобілі, передивіться свій гардероб, кому треба – купіть обігрівач, посміхніться комунальникам, нагодуйте вдвічі більше кота, словом, зустрічайте “мінуси” плюсовими діями,

– зауважила Діденко.

 

Однак синоптикиня зауважила, що морозів варто чекати вночі. Вдень наразі буде +1…+6 градусів.

 

Чи буде сніг на початку зими

 

У грудні синоптики також прогнозують сніги із дощем. Рясні опади будуть на початку грудня. Ближче до Нового року, за прогнозами, – лише дощ.

 

Середньомісячна кількість опадів у грудні становитиме 20 – 25 міліметрів. Температура повітря у грудні вдень буде приблизно +4…+5 градусів, однак вночі стовпчики термометрів опускатимуться до -9…-11.


Повернутися назад