Події > В Україні вирішили змінити документи моряків

В Україні вирішили змінити документи моряків


13 жовтня, 21:33.

Для забезпечення безперебійної видачі бланків посвідчення особи моряка Державна служба морського і річкового транспорту (Морська адміністрація) почала їх передачу в дипломно-паспортні відділи служб капітанів портів.

 

Як повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України, всі капітани портів проінформовані з цього питання, а самі бланки будуть перебувати на жорсткому обліку.

 

Всього Морська адміністрація закупила 3 тисячі бланків посвідчень особи моряка, які будуть розподілені між дипломно-паспортними відділами служб капітанів морських портів Одеси, Херсона, Ізмаїла та Маріуполя для забезпечення стійкої та безперебійної видачі посвідчень.

 

У Мінінфраструктури нагадали, що посвідчення особи моряка є документом, що посвідчує особу, який оформляється і видається особі, яка постійно проживає на території країни і займає будь-яку посаду на борту судна (крім військового судна).

 

Посвідчення особи моряка дає право особі на виїзд з України та в’їзд в Україну на судні, членом екіпажу якого вона є, а також на переміщення або перехід на інше судно як в портах України, так і в іноземних портах.


Повернутися назад