Події > Скандал в одеській школі: Вчителька знущалась з учениці через її українську мову

Скандал в одеській школі: Вчителька знущалась з учениці через її українську мову


12 жовтня, 16:51.

В одеській гімназії стався скандал – вчителька на уроці почала цькувати дівчинку через те, що та їй відповіла українською мовою. 

 

В гімназії №4 на уроці стався інцидент. Вчителька довела до сліз дівчинку через те, що вона відповіла їй українською мовою. На питання, чи зараз учениця спілкується українською, вона відповіла "так", що дуже розлютило педагога. 

 

Вчителька підняла дівчинку й змусила стояти й "думати над своєю поведінкою, та над тим, як потрібно говорити з вчителями". Жінка кричала на дитину, принижувала й цькувала перед всім класом, чим довела ученицю до сліз. 

 

Голова департаменту освіти Одеської міської ради Олена Буйневич прокоментувала ситуацію:

 

"Приношу свої вибачення від усіх освітян батькам і дитині. А нам, вчителям, хочу побажати не закривати серце від почуттів вихованців. Такий тон, тиск і зміст сказаного назавжди позбавляють дитячої довіри і любові", – заявила Буйневич.  За її словами, наразі педагога звільнено з посади за статтею про вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи. Наразі очікується видання відповідного наказу й звернення до відповідних органів щодо даного вчинку.


Повернутися назад