События > В Україні буде 4 місяці літа

В Україні буде 4 місяці літа


8 ноября, 21:19.

Експерти Гідрометцентру зробили неймовірне припущення. Вони прогнозують, що вже до 2050 року Україна по температурному режиму може перейти в субтропіки, а літо триватиме 4 місяці замість трьох.

 

Про це розповіла завідувачка відділу синоптичної метеорології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух.

 

"Зима в цьому році буде такою ж теплою, як і попередні зими. Ці тенденції, які у нас були вже протягом останніх п'яти років, вона збережеться", — сказала Балабух.

 

Також через глобальне потепління та зміни клімату, в Україні на півтора градуси збільшиться середня температура повітря. Експерт Укргідрометцентру зазначає, що вже в ХХІ столітті середня температура зросте на 3,3 градуси за Цельсієм. 

 

Найбільше зміни відчують мешканці Сходу. Насамперед зими буде не 3 місяці, як ми звикли, а тільки 2. Літо та осінь у свою чергу стануть довшими.

 

Ця тема виявилася настільки  серйозна, що вирішила скликати прес-конференцію. Експерт зазначає, що планувати сільське господарство і економіку розвитку держави, як в довгостроковій, так і в короткостроковій перспективі потрібно буде по-іншому.


Вернуться назад