События > В Україні відкриють центр для моніторингу та виявлення фейків

В Україні відкриють центр для моніторингу та виявлення фейків


9 октября, 16:54.

Про відкриття нового аналітичного центру повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій.В Україні відкриють центр для моніторингу та виявлення фейків.

 

Центр буде відкрито за підтримки США, цитує слова Андрія Парубія агентство «Інтерфакс-Україна». Його завданнями буде моніторинг інформаційного простору та виявлення фейкових новин і кіберзагроз.

 

«Вже найближчим часом один з аналітичних центрів наших партнерів буде створювати в Україні центр для щоденного моніторингу інформаційного простору і виявлення фейкових новин, кібератак, які здійснюються щодо України», — сказав він під час Міжпарламентської асамблеї Молдова-Україна-Грузія.

 

На першому етапі планується створити міжрегіональний центр на основі аналітичних центрів США, ЄС, України, Грузії і Молдови, який відповідатиме на гібридні загрози.

 

«Коли він почне діяти і дасть фундамент на рівні аналітичних центрів, ми зможемо працювати через виконавчі структури, щоб його наповнювати глибшим і професійним змістом», — додав пан Парубій. Він також звернув увагу на необхідність координувати зусилля України, Грузії та Молдови для ефективної протидії інформаційним та кіберзагрозам.


Вернуться назад