Події > Кернес відмовився надати гроші на оборону міста

Кернес відмовився надати гроші на оборону міста


22 січня, 00:33.

Активісти проукраїнських громадських організацій звернулися до депутатів міської ради Харкова з проханням збільшити фінансування програм територіальної оборони міста

Про це повідомляє “Радіо Свобода“.

 

“Так званий бюджет не передбачає коштів на оборону міста Харкова. З майже семи мільярдів, які має бюджет Харкова, ми просимо виділити приблизно два відсотка від цієї суми бюджету на територіальну оборону Харкова”, – звернувся з трибуни до міських депутатів громадський активіст Дмитро Дробот.

Він нагадав депутатам, що упродовж кількох місяців волонтери за свій кошт і своїми ресурсами ведуть ремонт у бомбосховищах Харкова, облаштовують блокпости на міських околицях, намагаються своїми зусиллями посилити оборонну здатність міста.

 

У відповідь міський голова Харкова Геннадій Кернес порадив попросити гроші у структур, які опікуються АТО.

 

“Ми не вважаємо, що Харків розташовується в зоні АТО – це перше, і друге – у міста Харкова, а саме у міської ради немає ніяких підрозділів і ми не фінансуємо сьогодні, окрім одного – переселенців. Сім мільйонів було виділено для того, щоб було майже п’ятсот місць в модульному будинку (селище модульних будинків подароване Харкову німецьким урядом, з міського бюджету фінансується тільки підключення містечка до енерго-, водопостачання й облаштування інфраструктури навколо – ред.), завтра ми відкриваємо це містечко. Ми даємо пільги багатодітним родинам, молоді, студентам. Обороною Харкова мають займатися військові, є державний бюджет, з якого фінансується міністерство оборони, МВС, ті структури й підрозділи, які беруть участь сьогодні в АТО”, – сказав Кернес.


Повернутися назад