В Україні розпочато нові міжнародні військові навчання ''Козацька Булава''

Про це інформує офіційна сторінка сухопутних військ ЗСУ України.

 

Пряма мова: В Миколаївській області під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися міжнародні українсько-британські військові навчання «Козацька булава – 2021» ( #CossackMace)

В урочистому відкритті взяли участь представники Командування Сухопутних військ ЗС України, оперативного командування «Схід», командир 4-го батальйону Королівського полку Шотландії, командир операції #UNIFIER та інші.

-Я радий вітати вас на українській землі. Сьогодні – символічний день, коли ми на наших теренах зустрічаємо славетний підрозділ Об’єднаного Королівства. В такій кількості, і з такою підготовкою і намаганнями отримати той результат, до якого ми йдемо протягом багатьох років разом. На жаль, на сьогоднішній день продовжує тривати російська агресія. Ми змушені обороняти свою країну, і ми сьогодні цінуємо ту підтримку, яку ви нам надаєте, - зазначив заступник командувача військ оперативного командування «Схід» бригадний генерал Владислав Клочков.

Також він додав, що та операція, яка буде реалізована в ході спільних навчань та спільними злагодженими зусиллями покаже реальний результат в бойових діях. Наше партнерство є дуже символічним, адже Об’єднане Королівство з перших днів російської агресії прийшло на допомогу Україні. Тисячі наших військових пройшли навчання в рамках операції #Orbital. Цей досвід допоміг нам перемагати та рятувати життя наших воїнів. Я вдячний нашим союзникам за дружбу, знання та підтримку.

Українсько-британські військові навчання «Козацька Булава – 2021» триватимуть з 12 по 24 липня. Участь у навчаннях візьмуть близько 2000 військовослужбовців та понад 300 одиниць військової техніки з п’яти країн-партнерів.

-Ці навчання є важливим кроком на шляху до євроатлантичної інтеграції нашої держави, адже вони посилять оперативні можливості наших військ, покращать рівень взаємосумісності між підрозділами та штабами Збройних Сил України та Об’єднаного Королівства Великої Британії, а також США, Канади, королівства Швеції та інших членів НАТО. Війна на Сході України – це загроза не лише для України, а й для безпеки та стабільності усіх країн Європи та світу. Наші партнери абсолютно солідарні в цьому питання. Саме тому ми об’єдналися для подолання нинішніх викликів та пошуку механізмів адекватної реакції на них, - зазначив начальник управління підготовки оперативного командування «Схід» полковник Володимир Кокорєв

-Після багатьох місяців планування та підготовки, 4-й батальйон Королівського полку Шотландії нарешті прибув в Україну на навчання «Козацька Булава». Ці навчання допоможуть забезпечити безпеку та суверенітет Чорноморського регіону, а також підтвердять непохитну відданість Великобританії міжнародній стабільності. Це чудовий момент для 4-го батальйону Королівського полку Шотландії, наших друзів та союзників з окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи обмінятися досвідом, прославити спільні цінності обох країн та встановити міжнародний порядок, який базуватиметься на принципах Верховенства права, - відзначив командир 4-го батальйону Королівського полку Шотландії підполковник Алестіа Хемпенстол.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ Збройних Сил України

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО