Мінкульт анонсував початок будівництва музею Революції Гідності

Міністр культури Олександр Ткаченко повідомив, що у цьому році почнуть будувати музей Революції Гідності.

 

Пряма мова: "Саме цього Дня ми можемо нарешті оголосити про початок проектувально-будівельних робіт та будівництво Музею Революції Гідності цього року".

 

Деталі: Він повідомив, що вдалося домовитися про використання проекту переможців архітектурного конкурсу – німецькою компанією Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten mbH.

 

Ткаченко нагадав, що 17 лютого Кабмін погодив 5-річний план заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

А Рада проголосувала за постанову, якою підтверджує Революцію Гідності "одним з ключових моментів українського державотворення та виразником національної ідеї свободи".

 

Нагадаємо: У період з 18 лютого по 20 лютого 2014 року у центральній частині міста Києва неопізнаними силовиками було вбито сотню учасників Євромайдану. На честь їхньої самопожертви з’явився термін "Небесна сотня". Українські правоохоронці розслідують кримінальну справу щодо цих розстрілів та участі в них спецпідрозділу міліції "Беркут".

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО