Рада спростила видачу дозволу на ремонт деяких доріг

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект № 2680 щодо оптимізації дорожнього будівництва та удосконалення законодавства у сфері містобудівної діяльності. Відповідне рішення підтримали 267 народних депутатів України.

 

Деталі

 

Законопроектом пропонується, зокрема, скасувати необхідність отримання дозволу на виконання будівельних робіт з реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками або підлягають оцінці впливу на довкілля згідно із ЗУ “Про оцінку впливу на довкілля”, та запровадження отримання права на виконання вказаних будівельних робіт на таких спорудах на підставі повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

 

Також проект пропонує уточнення терміну “будівництво” у таких законодавчих актах як Господарський кодекс України, Гірничий закон України, закони України “Про державно-приватне партнерство”, “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, “Про концесію”.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО