Коли в Україні планують продати першу в'язницю

Міністерство юстиції передало документи на приватизацію першої в’язниці і планують продати її вже у березні. Про це сказав міністр юстиції Денис Малюська.

 

“Ми плануємо почати активні дії з цього напрямку в лютому. Думаю, що про оголошення аукціонів буде повідомлено тижні за два. Документи на приватизацію першої в’язниці ми передали до Держфондмайна, і думаю перша в’язниця буде продана на початку березня поточного року”, — сказав Денис Малюська.

 

У червні 2020 року Міністерство юстиції разом з нардепами зареєструвало проект закону (№ 3591), що дозволяє продавати заморожені в’язниці і використовувати 70% надходжень від продажу на нове будівництво і реконструкцію старої тюремної інфраструктури.

 

У Мін’юсті зазначили, що це вигідно для людей, які планують використовувати земельні ділянки під забудову або для ведення бізнесу.

 

У листопаді 2020 року стало відомо, що в Україні збираються влаштувати “розпродаж” десятків і сотень невикористовуваних в’язниць.

 

Так, стартова ціна виправного центру у Коцюбинському неподалік від Києва на аукціоні становитиме близько 230 млн гривень.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО