Кабмін України заборонив тестування косметики на тваринах

Кабінет Міністрів України ухвалив технічний регламент на косметичну продукцію, згідно з яким її тестування на території країни заборонено.

 

В Україні заборонили і введення в обіг косметики, якщо її кінцевий склад або інгредієнти тестували на тваринах неальтернативними методами

 

Постанову ухвалили з технічно-юридичними правками.

 

Згідно із проєктом постанови, який МОЗ публікувало в січні 2020 року, проведення випробувань на тваринах кінцевої косметичної продукції в Україні заборонено. Також заборонено введення в обіг косметики, якщо її кінцевий склад або інгредієнти тестували на тваринах неальтернативними методами (це випробування у пробірці, комп'ютерне моделювання, клітинне тестування, пояснювали в організації "Люди за етичне ставлення до тварин").

 

Окрім того, завдяки новому регламенту українці користуватимуться якіснішою і безпечнішою продукцією, пояснювали в МОЗ.

 

"Новий технічний регламент розширює перелік заборонених інгредієнтів із 400 до 1383 позицій. також новий регламент передбачає використання лише дозволених барвників, консервантів, УФ-фільтрів", – зазначено в релізі відомства.

 

Згідно з повідомленням Міністерства охорони здоров'я, новий регламент ухвалили, зокрема, для того, щоб усунути юридичні розбіжності, а також адміністративні та технічні бар'єри в торгівлі між Україною та країнами Європейського союзу.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО