Мед з України посів друге місце на престижній Міжнародній виставці

Мед «Запашні луки Козачки» став першим українським учасником престижної Міжнародної виставки меду London Honey Awards, на якій завоював срібну медаль за якість. 

 

Відомо, що засновник і власник пасіки Микола Андонієв має досвід бджільництва понад 10 років. Його пасіка стаціонарна, містить до 20 вуликів, бджоли української степової породи.

 

2019 року мед із його пасіки визнали кращим на конкурсі World Beekeeping Awards 2019 у Монреалі. А 2020 року він вирішив взяти участь у Міжнародній виставці меду London Honey Awards.

 

«Чому я вирішив взяти участь в конкурсі? Можна сказати, що мета в мене була патріотична. Україна постійно заявляє про себе, як про медову державу. Ми займаємо п’яте місце у світі з експорту меду, а на світових конкурсах себе не представляємо й не беремо в них участь», – заявив Микола Андонієв.

 

Він зазначив, що найважче та найдорожче було відправити мед на конкурс до Лондона, адже поштові компанії не брали мед для пересилання, пояснюючи свою відмову тим, що цього року Великобританія заборонила ввезення меду з-за кордону.

 

«Шлях участі був довгим, але воно було того варте. Узагалі ця перемога стала можливою тільки завдяки спільній роботі нашої команди. Запрошую всіх пасічників, незалежно від того чи є ви новачком в бджільництві або потужним, успішним брендом, взяти участь у конкурсі London Honey Awards 2021 і зробити все, щоб ми могли пишатися українським медом», – підсумував пасічник.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО