Українська ялинка потрапила до списку найкрасивіших у Європі

Укладачі рейтингу святкових дерев вважають: головне, щоб новорічна ялинка приносила людям гарний настрій і допомагала не падати духом навіть у найскладніших епідеміологічних умовах.

 

Добірку найкрасивіших різдвяних ялинок в Європі представила туристична організація European Best Destinations.

 

1. Вільнюс - Литва

 

Це найкрасивіша новорічна ялинка в Європі. Сучасна композиція заввишки 24 метри поєднує живі і ароматні гілки, майже 4 км різдвяних вогнів, що змінюють колір, срібні прикраси та блискучі дзеркала. Візуально ялинка нагадує сюрреалістичний витвір мистецтва. 

 

2. Страсбург - Франція

 

Страсбург - столиця Різдва. Це одна з найбільших ялинок у Європі та одна з найкрасивіших.

 

3. Прага - Чехія

 

Чарівна атмосфера Різдва чекає всіх, хто прийде милуватися ялинкою в центрі Праги. Це, до речі, можна зробити до 6 січня.

 

4. Базель - Швейцарія

 

Базель має глибоко вкорінені традиції найкрасивішого та найбільшого різдвяного міста Швейцарії. Добре збережене Старе місто сяє теплим різдвяним світлом. Магазини та фасади багатьох будівель виблискують золотим сяйвом. Приблизно сотня високих сосен, як яскраво освітлені сторожові, вказують дорогу перехожим.

 

5. Тбілісі - Грузія

 

Столиця Грузії поступово стає одним з найбільш відвідуваних місць зимового сезону. Це особливо видно в різдвяний період, коли освітлений та казково прикрашений Тбілісі з чарівною святковою атмосферою дарує дружній настрій кожному відвідувачу міста. Незліченні вогники та пишно прикрашені ялинки вишикуються на тротуарах.

 

Різдвяні ринки проводяться практично в кожному куточку столиці. Місцеві підприємці продають свої ремісничі вироби і сувеніри, вуличну їжу, грузинські цукерки і глінтвейн. Головна ялинка розташована на площі Республіки, поблизу проспекту Руставелі. Тут відбуваються театральні та музичні вистави, кіношоу просто неба. Щорічні різдвяні заходи зазвичай тривають протягом грудня.

 

Різдвяного ранку (7 січня) тисячі людей беруть участь у традиційному різдвяному марші під назвою "Аліло", де різні церкви проходять вулицями Тбілісі, збираючи їжу та солодощі, які згодом роздають нужденним людям та дитячим будинкам.

 

6. Кельн - Німеччина

 

Кельн - один з улюблених напрямків для різдвяних мандрівників. Це місто, здається, створене для Різдва. В Кельні проходить один з найбільш автентичних та найкрасивіших різдвяних ярмарків у Європі.

 

Аромат запечених яблук, печива з корицею та глінтвейну розноситься алеями, а багато різного роду тематичних різдвяних ярмарків запрошують людей гуляти, робити покупки та насолоджуватися.

 

7. Київ - Україна 

 

Столицю України автори рейтингу називають ідеальним місцем для мандрівників, які шукають справжнього снігу і справжніх традицій. Додають, що у Києві є не один, а кілька різдвяних ярмарків,. а на площі Святої Софії можна помилуватися однією з найкрасивіших ялинок в Європі.

 

Новорічне дерево прикрашене десятками кілометрів гірлянд. Різдвяний ярмарок відкритий для відвідувачів з 14 грудня по 20 січня.

 

8. Рим - Італія

 

Рим - ідеальне місце для Різдва. На всіх вулицях повно священиків, єпископів, архієпископів ... саме місто виглядає як жива різдвяна казка!

 

9. Варшава - Польща

 

Ніхто не втримається від спокуси помилуватися непереборним шармом варшавського Різдвяного ярмарку та відкрити одне з найкрасивіших місць Європи. Варшавський Різдвяний ринок, розташований на захід від старого міста – культове місце для любителів традицій, ілюмінацій та ремесел.

 

10. Відень - Австрія

 

У Відні існує не один, а багато різдвяних ярмарків.  Всюди на вулицях десятки ялинок з їхніми іскрими вогнями.

 

11. Будапешт - Угорщина

 

Будапешт - одне з найкрасивіших міст Європи на Різдво. Щороку місто інвестує в оздоблення пам’яток, найкрасивіших проспектів, а також трамваїв, громадських місць. Чудова ялинка перед угорським парламентом є ідеальною відправною точкою для прогулянок містом та милуванням його святковою ілюмінацією.

 

12. Інсбрук - Австрія

 

Інсбрукський Різдвяний ринок є одним з найромантичніших у Європі. Це рай для маленьких і  дорослих, які збираються посеред Innbruck Marktplatz, навколо пишної ялинки на головній площі Інсбрука.

 

13. Брюссель - Бельгія

 

У Брюсселі проводять один з найкрасивіших різдвяних ринків Європи. На Різдво все прикрашають мерехтливі вогні і місто вітає гостей з усього світу. Головна ялинка  розташована в одному з найкрасивіших місць міста, Гран-Плас.

 

14. Франкфурт - Німеччина

 

Традиція різдвяного ярмарку народилася саме в Німеччині – помилуватися традиційною ялинкою у Франкфурті можна на площі Ремерберг в історичному центрі міста.

 

15. Таллінн - Естонія

 

В Естонії на Різдво сніг майже гарантований. Талліннський різдвяний ринок є одним з найвідоміших в регіоні. Найголовніша естонська ялинка росташована в оточенні маленьких снігових хатин, де продають їжу, напої та вироби ремісників.

 

16. Йорк - Англія

 

Йорк на Різдво має середньовічний шарм . Запахи пряного глінтвейну та смачна їжа наповнюють повітря, роблячи Йоркське Різдво казковим. 

 

17. Стокгольм - Швеція

 

На різдвяних ярмарках Стокгольма можна поласувати хлібом з ґлеґгом та імбиром і помілуватися ялинкою у чудових святкових декораціях. 

 

18. Брашов - Румунія

 

Брашов в Трансільванії, безумовно, одне з найкрасивіших міст Румунії. Тут традиційно проводять багатий різдвяний ярмарок. А ялинка на головній площі Брашова подобається і молодим, і літнім.

 

19. Париж - Франція

 

Париж - обов’язковий пункт для любителів Різдва. Атмосфера в різдвяний час на вулицях Парижа ду-у-у-же солодка. Щороку магазини всіх видів змагаються у винахідливості, щоб запропонувати найкращі прикраси та найкрасивіші вітрини. Якщо ви хочете здивуватися, відвідайте Galeries Lafayette та їхню чудову ялинку. 

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО