В МВД розповіли, як поліція штрафуватиме "євробляхерів"

Система автоматичної фіксації порушень тепер ловить і автомобілі іноземної реєстрації, які раніше уникали покарання. Нові правила стосуються як громадян України, так і іноземців, які завозять машини в країну. Як працюватиме нова система штрафів.

 

У МВС дані братимуть зі спеціальної бази прикордонників, яку поповнюють п’ять останніх років. Іноземців на наявність штрафів перевірятимуть на кордоні. Якщо штраф не сплачено, порушнику заборонять в’їзд в Україну. А наших громадян за несплату чекає арешт банківських рахунків або майна.

 

«Може бути ситуація, при якій поляк або литовець поставив в Україну 20 або 30 машин. В такому випадку на цього поляка або литовця дійсно будуть виписуватися всі штрафи, як на власника цих машин. Якщо він приїде в Україну, він буде попереджений про необхідність заплатити всі штрафи за ті машини, які йому належать. Якщо він цього не зробить, йому закриють в’їзд в Україну», — коментує Антон Геращенко, заступник міністра внутрішніх справ.

 

Також штрафуватимуть за порушення авто, зареєстровані на окупованих територіях. У МВС планують інформувати прикордонну службу про правопорушення, і на в’їзді або виїзді з країни водії отримуватимуть попередження про неоплачені штрафи.

 

Досі відповідальність за порушення швидкості, яку фіксують камери, була мінімальною. Але наступного місяця Верховна Рада у другому читанні планує затвердити законопроект, який передбачає збільшення покарання. Тоді за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год потрібно буде віддати до 3500 гривень.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО