У Раді пропонують збільшити штрафи за підробку квитків

Проєкт відповідного закону зареєстрований представниками різних фракцій парламенту.

 

На сайті Верховної Ради опублікували проєкт Закону №4354 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в галузі поштового зв’язку».

 

Авторами є депутати з різних фракцій та груп, серед яких: Максим Зуєв, Юрій Кісєль, Микола Тищенко, Олександр Скічко та інші.

 

Вони пишуть, що проєкт закону розроблений з метою щодо посилення адміністративної відповідальності в галузі поштового зв’язку.

 

Що пропонують народні обранці?

 

Проєктом Закону пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в галузі поштового зв’язку.

 

Виготовлення з метою збуту, збут або використання свідомо підроблених квитків залізничного, водного, повітряного або автомобільного транспорту та інших проїзних документів і документів на перевезення вантажу, — тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 850 грн).

 

Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або які завдали шкоди у великих розмірах, — тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів (до 3400 грн).

 

Невиконання законних вимог національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НЗІ), щодо усунення порушень законодавства у сфері телекомунікацій та радіочастотного ресурсу України, у сфері надання універсальних послуг поштового зв’язку або ненадання їм документів та інформації, необхідних для здійснення державного нагляду, — штраф від ста до трьохсот неоподаткованих мінімумів (до 5100 грн).

 

Невиконання припису НЗІ, щодо усунення порушень вимог законодавства у сфері надання універсальних послуг поштового зв’язку; за відмову посадовим особам у проведенні перевірки оператора поштового зв’язку (ненадання оператором поштового зв’язку документів, інформації щодо предмета перевірки на письмову вимогу посадових осіб національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, недопущення посадових осіб національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, до місць провадження діяльності призначеного оператора поштового зв’язку або об’єктів, що використовуються ним під час провадження діяльності), – тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів (1700 грн); за повторне протягом року порушення – штраф до 5100 грн.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО