В Україні хочуть повернути обов'язковий техогляд

До кінця 2020 року в Україні Мінінфраструктури може повернути обов'язковий техогляд. Проходити його буде як комерційний транспорт, так і приватний.

 

Перевірку транспорту на придатність до експлуатації, а саме так буде відтепер називатитися техогляд, автовласники будуть проходити раз на кілька років. Це одна з вимог Угоди про асоціацію з Євросоюзом. До всього, таким чином в Міністерстві інфраструктури хочуть підвищити безпеку на українських дорогах.

 

Приватні легковики і невеликі вантажівки до 3,5 тонн першу перевірку проходитимуть через 4 роки з моменту реєстрації. Потім - раз на два роки. Автомобілі таксі техогляд повинні проходити раз на рік, як і вантажівки, автобуси і мікроавтобуси - раз на півроку.

 

Зобов'яжуть проходити перевірку і власників мотоциклів, двигуни яких більше 125 кубічних сантиметрів. Їх огляд очікує раз на 2 роки.

 

Крім обов'язкової чергової перевірки, ввести можуть і позачергову. Наприклад, якщо автовласник хоче перереєстровувати машину, змінює призначення або параметри транспортного засобу, або ж у разі ДТП.

 

Позбавити від обов'язкового техогляду хочуть транспортні засоби зі швидкістю максимум 25 кілометрів за годину, антикварні та спортивні автомобілі, дипломатичні машини і сільгосптехніку з об'ємом двигуна до 50 кубічних сантиметрів.

 

Поки що в Україні техогляд обов'язковий для автобусів і таксі, вантажівок, комерційних легковиків і машин, які перевозять небезпечні вантажі.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Сила женщины в семье
Дата: 28.11.2020 11:26


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО