В Україні має працювати "культурний спецназ"

В Україні має запрацювати "культурний спецназ", який захищатиме культурну спадщину.

 

Про це міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив в інтерв'ю Українській правді.

 

"Наразі ми працюємо над тим, щоб нарешті в Україні запрацював "культурний спецназ", який буде захищати культурну спадщину. Як в Італії культурні карабінери — спеціально навчені спеціалісти подвійного підпорядкування МВС та МКІПу", - сказав Ткаченко.

 

Він додав, що велика реконструкція спадщини, яку необхідно провести в Україні, – це не просто реставрація, а й розвиток державно-приватного партнерства, гроші та інвестиціїї для культурних об'єктів.

 

Крім того, міністр вважає, що в Україні необхідна трансформація з погляду зміни пострадянської парадигми мислення щодо управління у закладах культури.

 

Читайте також: Національний круглий стіл: Ткаченко пояснив, чому політиків покличуть на закриті сесії

"Для нас не просто важливо надати допомогу театрам, а й змінити підходи з точки зору можливостей їхнього заробляння коштів і збільшення відвідуваності театрів, збільшення кількості гастролей після COVID-19", - наголосив Ткаченко.

 

За його словами, культурні інституції пмусять мати розуміння можливостей самостійного виходу на ринок і отримання додаткової капіталізації, а не тільки розраховувати на державну підтримку.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО