Україна не дозволяла паломництво хасидів в Умань

Український уряд не давав дозволу на паломництво хасидів в Умань для святкування свята Рош ха-Шана. Наразі тривають консультації з ізраїльською стороною. Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

 

У відомстві заперечують поширену ізраїльськими ЗМІ інформацію про те, що Україна дозволила паломництво 5 тисячам хасидів. ЗМІ посилалися на заяву головного рабина України Якова Дов Блайха.

 

"Станом на 6 серпня уряд України не ухвалював жодного рішення щодо надання дозволу на паломництво хасидів до Умані", - заявили в МЗС.

 

Як розповіли у міністерстві, зараз між Україною та Ізраїлем тривають консультації щодо мінімізації кількості паломників у зв'язку з карантином та складною епідемічною ситуацією у світі.

 

Зазначимо, щорічно в Умань прибувають тисячі паломників-хасидів для святкування юдейського свята - Рош ха-Шана. Умань є найпопулярнішим місцем паломництва хасидів в Україні, адже там поховано їх духовного лідера цадика Нахмана. Цього року паломництво хасидів опинилося під питанням через пандемію коронавірусу.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО