В Офісі президента створили штаб медіареагування

В Офісі президента України створили штаб медіареагування, який розробляє концепції реагування на скандали в ЗМІ. Про це повідомив Михайло Подоляк, радник керівника ОП, який займається медійними кризами та конфліктами, медіамодерацією та комунікаціями.

 

До цього штабу ввійшли: керівник ОПУ Андрій Єрмак – модератор; його радник Михайло Подоляк; заступник голови Офісу Кирило Тимошенко; заступник голови ОП, спічрайтер президента Юрій Костюк; керівниця департаменту інформаційної політики ОП Ірина Побєдоносцева; прессекретарка Юлія Мендель; перший помічник президента Сергій Шефір (якщо виникає криза); представники відділу протоколу; представники Управління державної охорони (якщо є закрита інформація); начальники профільних управлінь, які відповідають за поїздки президента, за його комунікації та розробку сценаріїв поїздок.

 

Працівники Офісу президента тепер узгоджують з Михайлом Подоляком відео й тексти, особливо публікації на сторінці президента в соцмережах: «Тут навіть не погодження, а чисто редакторська робота. Ми підбираємо більш точні звороти. Цим займаюся і я, і ціла група людей, включаючи коректорів, редакторів. У загальному чаті ми це обговорюємо, там чоловік 30. Щоб ви розуміли, базова матриця заяв створюється у вузькому колі: я, Кирило Тимошенко, Юрій Костюк. Ми працюємо з тим, що нам надиктував, написав, розповів Володимир Олександрович. А потім підключається широке коло – коректори та редактори».

 

Натомість пан Подоляк іноді радиться з Андрієм Єрмаком, коли інформацію стосується особисто керівника ОПУ або президента.

 

Головною проблемою комунікацій Офісу президента він називає затримки з реакцією на події та «страх говорити про непрості речі заздалегідь». Як приклад він навів кейси з переїздом Володимира Зеленського на державну дачу та поїздку президента в Оман.

 

«По-перше, необхідно було спочатку оголосити про те, що президент летить в Оман. Якщо це була приватна поїздка з метою відпочити, потрібно було так і сказати. Не бачу жодної проблеми в цьому. Проблема виникла тоді, коли в Офісі президента стали вигадувати альтернативну мету поїздки – марно. Не потрібно було нічого вигадувати про оманські інвестиції – на якийсь деталі завжди буде прокол. Тим більше, є конкретний приклад з поїздкою експрезидента Порошенко на Мальдіви», – сказав він та додав, «якщо президент кудись полетить відпочивати, ми заявимо про це заздалегідь, пояснимо причини поїздки».

 

Крім того, радник голови ОПУ заперечив, що має конфлікт з Кирилом Тимошенком. «Ми розділили функціональні обов'язки. Я займаюся кризами, медіакомунікаціями. Кирило займається відеопрограмами, протокольними поїздками, спецпроєктами. Кожен з нас робить свою роботу», – розповів Михайл Подоляк.  

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО