В Україні обирають найкраще місто

Триває голосування за вибір найпривабливішого і впізнаваного міста України в 2020 році. З-поміж претендентів Ужгород та Мукачево.

 

"Місто України" - це проект всеукраїнського масштабу, організований з метою підтримки національного розвитку і самосвідомості поколінь, збереження культурно-історичної спадщини української державності.

 

Метою проекту є становлення і зміцнення національних цінностей, відродження інтересу до історії українських міст, формування гордості і шанобливого ставлення до культурному, історичному та архітектурному надбання України.

 

Унікальний за своєю масштабністю проект не тільки ставить в приклад кращі українські міста, а й підвищує інтерес до України, створюючи її новий імідж.

 

Ми впевнені в тому, що всі, кому адресований і кому цікавий цей проект, будуть не тільки голосувати за улюблені міста, але, і візьмуть участь в житті проекту.

 

Ми вдячні всім, кого проект не залишив байдужим, всім, хто висловив свою думку, голосував.

 

Місто, який отримав народне визнання, безсумнівно, отримає додатковий імпульс для подальшого динамічного зростання і розвитку, формування впізнаваності та популярності, як в Україні, так і в усьому світі.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО