У Раді хочуть заборонити власникам електро- і гіроскутеров їздити тротуарами

Депутати Верховної ради розробили законопроєкт, який робить користувачів персонального легкого електротранспорту учасниками дорожнього руху.

 

Профільний підкомітет Верховної Ради підтримав законопроєкт, який робить користувачів персонального легкого електротранспорту учасниками дорожнього руху.

 

Про це повідомив один з його співавторів, нардеп від Слуги народу Олександр Горенюк на особистій сторінці в Facebook. Проєкт закону був запропонований до розгляду нардепами фракції Голос в лютому 2020 року.

 

До користувачів персонального легкого електротранспорту автори пропонують віднести людей, які користуються одно-, дво- або триколісним механічним транспортом з електричним двигуном (Електричні скутери, сігвеї, гіроборди, гіроскутери і т. Д.). До цього списку не входять інвалідні коляски і велосипеди, обладнані електродвигунами.

 

«У тексті законопроєкту є що доробляти, я в курсі. Будемо максимально готуватися до другого читання. Готовий і буду відстоювати на комітеті позицію громадськості та коаліції громадських організацій, що працюють в сфері безпеки дорожнього руху», — написав Олександр Горенюк.

 

Автори законопроєкту пропонують зобов’язати водіїв гіроскутеров і електросамокатів їздити по велодоріжках або по краю проїжджої частини, якщо їх немає. Пересуватися на такому транспорті тротуарами буде заборонено.

 

Транспорт повинен бути обладнаний катафотами і по можливості звуковим сигналом. У темний час світлоповертаючі елементи повинні носити і водії, яким також буде заборонено тримати телефон в руці під час руху і перевозити пасажирів, якщо місце для них не передбачено конструкцією транспорту.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО