Магнітні бурі у липні 2020 – коли чекати та що робити

Магнітні бурі – часте явище, викликане внаслідок спалахів на Сонці. В цей період в міжпланетний простір викидається велика кількість сонячної плазми, летить з величезною швидкістю. Після того, як вона досягає магнітної оболонки Землі, відбувається коливання магнітного поля. Вони можуть тривати від декількох годин до декількох діб.

 

Календар магнітних бур у липні 2020

 

З 1 по 3 липня – магнітні бурі сильної інтенсивності

30 липня – сильна магнітна буря

31 липня – сильна магнітна буря

 

Магнітні коливання з 1 по 3 липня будуть слабкими. Однак, можуть вплинути на самопочуття людини. Зокрема, може бути змінено артеріальний тиск. Тому лікарі радять у ці дні більше часу проводити вдома.

 

В кінці місяця, 30 і 31 липня очікується дуже потужна магнітна буря. Внаслідок коливання, може виникнути головний біль і погіршитися серцево-судинна система, а також погіршитися самопочуття.

 

Як захиститися від магнітних бур?

 

Експерти радять у ці дні піклуватися про своє здоров'я. Медики рекомендують не вживати жирну їжу та алкогольні напої. У раціон бажано вводити сезонні овочі та фрукти. Також потрібно пити багато води. Поліпшити самопочуття допоможуть легкі фізичні вправи. Під час магнітних коливань потрібно спати щонайменше 7 годин.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО