Україні дозволять експортувати маски за певних умов

Українські виробники зможуть експортувати за кордон медчині маски та інші засоби особистого захисту за певних умов. Про це 23 травня повідомили у пресслужбі Офісу президента. 

 

Як зазначається, у суботу відбулася традиційна нарада під головуванням президента України Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. У нараді взяли участь представники Кабінету Міністрів і правоохоронних органів. 

 

Так, на нараді було порушено питання надання можливості українським виробникам масок та інших засобів захисту експортувати свою продукцію. Головною умовою для експорту є неможливість продажу такої продукції в Україні, однак вона відповідає вимогам інших держав.

 

За даними пресцентру, президент Володимир Зеленський підтримав це, а вже наступного тижня Кабінет Міністрів напрацює потрібні рішення.

 

Однак, глава держави наголосив, що Україна і надалі повинна бути забезпечена всіма засобами захисту. 

 

"Лікарні, медики, аптеки – скрізь мають бути маски, дезінфектори, обладнання. Закупівлі тривають задовго. Треба шукати виходи, щоб скоротити цей процес, щоб надалі міністерство закуповувало все швидше. У світі очікують на другу хвилю коронавірусу. Ми порівняно добре пройшли першу, хоча, на жаль, втратили понад 600 життів. Маємо бути готові з усіма процедурами й надалі", – пояснив Володимир Зеленський.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО