Сніг та мороз накриють Україну

В прийшло арктичне повітря, яке принесло із собою опади у вигляді дощу та снігу. Також температура по всій Україні знизиться до мінусових показників.

 

Похолодання розпочнеться із західних та північних областей.

Наприкінці тижня, з 03 по 04 квітня, дощитиме у південних областях, а згодом, 05-го квітня, опади частково пройдуть у східних областях. Загалом тиждень обіцяє бути сонячним та малохмарним.

 

З 30 березня по 01 квітня буде прохолодно. На Заході нічна температура складе -6…-2°С, денна температура коливатиметься від +2 до +10°С. У північних областях вночі -4…+1°С, вдень — +3..+14°С.

 

У центральних та східних областях нічна температура складе -4…+6°С, денна становитиме +3…+18°С. На Півдні вночі -3…+4°С, вдень +5…+18°С. Мінімально температура ґрунту опуститься до -1°С.

 

Починаючи з 02-го квітня температура почне рости. Температурний режим врівноважиться, різких коливань не передбачається. Нічна температура знаходитиметься в межах -2…+4°С, лише на Сході та Заході до -3°С. Денні температури коливатимуться від +8 до +15°С. Температура ґрунту мінімально опуститься до 0 градусів.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО