В Україні олігархи створять фонд для боротьби з коронавірусом

Президент України Володимир Зеленський домовився із великим бізнесом про створення фонду для боротьби з коронавірусом. Про це він повідомив в ефірі телеканалу ICTV.

 

«Ми говорили про гроші, чесно вам скажу. Я сказав, що ця країна довго вас годувала, пора і вам допомогти країні. Ми домовилися створити окремий фонд, який зараз знадобиться на ліки, на різні лікарські засоби нам знадобиться зараз близько 12-13 млрд грн.»,. –  зазначив Володимир Зеленський.

 

За його словами, на зустрічі були присутні 15 бізнесменів: співвласник неформальної групи «Приват» Ігор Коломойський, власник СКМ Ринат Ахметов, власник агропромхолдинга МХП Юрій Косюк, співвласник Нової пошти В'ячеслав Климов, власник DCH Олександр Ярославський, засновник компанії «ТІС» Андрій Ставніцер і інші .

 

Президент зазначив, що він обговорив з бізнесменами також питання недостачі на поточний момент 500 машин швидкої допомоги і дефіциту ліків.

 

Володимир Зеленський також розповів, що під час зустрічі з великим бізнесом домовився про те, що компанії будуть організовувати окремі трансфери для своїх співробітників. Крім того, разом з Укрпоштою та Новою поштою розробляється механізм доставки продуктів тим, хто не може вийти з дому – матерям з дітьми, пенсіонерам.

 

Аптеки, продуктові магазини і АЗС будуть працювати без змін, — підкреслив gрезидент.

 

Крім того, він поінформував, що в суботу, 21 березня, в Україну прибуде 1 млн тестів на коронавірус.

 

Про те, чого не вистачає, ми домовилися. Це швидкий тест. Ми домовилися з Китаєм, спасибі їм, спасибі Джеку Ма (глава компанії Alibaba Group), він нам допоміг, профінансував $ 80 млн. Завдяки йому і Олександру Ярославському ми очікуємо в суботу прибуття цих тестів в Україну. Їх буде мільйон, — сказав Володимир Зеленський.

 

Згідно з повідомленням, бізнесмени погодилися з пропозиціями Президента і пообіцяли надати всю необхідну допомогу державі у здійсненні превентивних заходів з протидії поширенню коронавирусу.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО