Жінкам дозволили бути офіцерами в Силах спецоперацій

Міністерство оборони України дозволило призначати жінок на всі офіцерські посади у військових частинах спеціального призначення, скасувавши діючі раніше обмеження.

 

Відповідний наказ Міністерства оборони набув чинності 6 березня 2020 року, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Український мілітарний портал".

 

Документ вносить відповідні зміни до Переліку військових посад осіб офіцерського складу, які можуть бути заміщені військовослужбовцями-жінками.

 

Раніше Перелік визначав, що офіцери-жінки можуть займати посади за спеціальностями, що стосуються управління бойовими діями авіації, бойового застосування авіації, авіаційної техніки та озброєння, повітряно-десантної (парашутно-десантної) техніки, організації і ведення розвідки, морально-психологічного та медичного забезпечення в усіх видах та родах військ крім посад у військових частинах спеціального призначення.

 

Відтепер усі ці обмеження скасовані. Ба більше офіцерів-жінок дозволено призначати на всі посади, що стосуються управління військовими частинами (підрозділами) Сил спеціальних операцій Збройних сил України та оборонного планування.

Оцініть статтю: 
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО