В Україні учасників Другої світової нагородять новою медаллю

Вперше за всю історію України пам’ятною нагородою нагороджуватимуть людей за нагородним листом. Це є перша нагородна медаль, яка є номерною, тобто персоніфікованою

 

 

Пам’ятною медаллю "За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацизмом" нагороджуватимуть учасників бойових дій Другої світової війни, які воювали з 1939-го по 1945 рік.

 

Знак народної пошани — пам’ятну медаль "За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацизмом" — розробив директор Виробничо-творчого об’єднання "Орден", голова Всеукраїнського об’єднання громадян "Країна" Олександр Сопов.

 

Медаль виготовлять коштом ВТО "Орден" для нагородження громадян України — безпосередніх учасників бойових дій під час Другої світової війни 1939-1945 років.

 

"Ця нагорода входить у відкриту нагородну систему. Відповідальність за те, що людина нині жива й живе саме там, де їй вручать цю медаль, і що вона насправді воювала — на тому, хто представив до нагородження й заповнив нагородний лист", — пояснив Сопов.

 

Він зазначив, що вперше за всю історію України пам’ятною нагородою нагороджуватимуть людей за нагородним листом. Також це є перша нагородна медаль, яка є номерною, тобто персоніфікованою.

 

"Державницький сенс існування нагород — це не тільки відзначення гідних особистостей, а перш за все спонукання громадян на героїчні вчинки й видатні досягнення на прикладі нагороджених", — пояснив Олександр Сопов.

 

Він також додав, що для вшанування громадян України — безпосередніх учасників бойових дій Другої світової війни — представлення на нагородження треба надіслати до 27 березня 2020 року.

 

Нагороджуватимуть героїв Другої світової герої АТО/ООС.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО