В Україні запустили канал для окупованих територій «Дом»

У Києві 2 березня презентували «Дом» – новий державний телеканал, який мовитиме на тимчасово окуповані території.

 

Представники каналу заявили, що «Дом» матиме дві складових: новинний блок власного виробництва і «преміальний розважальний контент», який, згідно з уже підписаним меморандумом, каналу надаватимуть великі українські медіагрупи. Під «преміальним контентом» маються на увазі, зокрема, серіали, ток-шоу та трансляції спортивних подій.

 

За словами в.о. гендиректора телеканалу UATV Юлії Островської, розважальний контент «Дому» надаватимуть «1+1 media», «StarLight Media», «Inter Media Group» та «Медіа Група Україна».

 

Як запевнив заступник голови комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв, про бойові дії на сході України в новинному блоці власного виробництва на новому телеканалі планують говорити, згідно визначеної міжнародної термінології.

 

«Ніхто на цьому каналі не говоритиме про «повстанців», «громадянську війну» і не називатиме російські танки «розовыми единорогами», які приїхали з любов’ю, from Russia with love», – сказав Потураєв, відповідаючи на запитання кореспондента Радіо Донбас.Реалії.

 

Весь контент, наданий українськими медіагрупами, будуть транслювати за допомогою цифрового мовлення. А от новини власного виробництва «Дому» можна буде переглянути згодом у мережі інтернет.

 

За словами першого заступника міністра культури Анатолія Максимчука, бюджет телеканалу на 2020 рік є спільним з агентством «Укрінформ» та складає 257 мільйонів гривень. Наразі ще триває конкурс на посаду гендиректора каналу: документи приймають до 4 березня, а до 12 березня конкурс має закінчитися.

 

«Дом» співпрацюватиме з журналістами, які перебувають і на тимчасово окупованих територіях. А жителям ОРДЛО про телеканал планують розповідати, зокрема, за допомогою друкованих рекламних буклетів, що їх роздаватимуть на пунктах пропуску на Донбасі.

Оцініть статтю: 
0
Знайшли помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


ЧОЛОВІЧИЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖІНОЧИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВИНИ ВІД ПОРТАЛУ ГОНЕВА.НЕТ


НОВИНИ СВІТУ КІНО