''Укравтодор'' запустив онлайн-мапу ремонту доріг

27 лютого "Укравтодор" запустив інтерактивну мапу України, на якій відображається інформація стосовно ремонтів доріг та інша важлива інформація.

 

Мапа доступна на окремому сайті.

 

За допомогою ресурсу українці можуть слідкувати за дотриманням програми будівництва і ремонтів шосе. На мапі уже відмічені усі траси, які дорожники планують відновити 2020 року. Поступово у ході затвердження нових ремонтних відрізків доріг на сайті будуть з’являтись відповідні позначки.

 

Завдяки мапі тепер автомобілісти можуть отримувати актуальну інформацію щодо дорожніх робіт, перекриттів трас, ускладнень руху та ДТП. Також умовними позначками вказуються об’єкти придорожнього сервісу, паркінги, аварійно-небезпечні ділянки, а ще погодні умови на дорогах.

 

Серед іншого у сервісі є модуль "Звернення". За його допомогою користувачі можуть надсилати актуальну інформацію щодо дорожніх проблем, які перешкоджають комфортному проїзду. Серед таких, незадовільний стан доріг, перешкоди руху і сміття на проїжджій частині чи узбіччі.

 

Основними джерелами отримання даних є інформація від дорожніх служб, дані Гідрометцентру, системи Weigh-in-motion, дорожніх засобів контролю (лідарів, сканерів, камер), GPS-трекерів на техніці підрядників і звернення громадян про ситуації на дорогах.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО