МОЗ ввело обмеження на передачі в "Нові Санжари"

МОЗ заборонило передавати продукти харчування в санаторій на Полтавщині для евакуйованих з Китаю.

 

Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко під час брифінгу в Нових Санжарах.

 

"Рішенням нашим ми чітко заборонили поставки будь-якої їжі в обсервацію. Оскільки у нас обсервація щодо гострої респіраторної вірусної інфекції, ми не хочемо, щоб у нас були ще обсервації стосовно діарейних захворювань", - сказав Ляшко.

 

Він також повідомив, що вже запущений харчоблок в медцентрі і їжу для тих, хто перебуває на карантині, готують на місці, в тому числі і дієтичну - для іноземної громадянки, яка зверталася за допомогою до лікарів з приводу загострення хвороби шлунково-кишкового тракту.

 

Заступник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко зазначив, що в обсервацію передають тільки засоби індивідуальної гігієни, антисептичні засоби і промислову продукцію.

 

"Передаються тільки речі індивідуальної гігієни, антисептичні засоби і речі промислового виробництва. Продукти - ні. І ми інформуємо всіх волонтерів, які передають їх (продукти. - ред.) Від Червоного Хреста. Продукти не передаються тим, хто знаходиться в обсервації. Але, коли люди висловлюють бажання залишити (продукти. - ред.), Червоний Хрест надалі ухвалюватиме рішення, що робити з цими продуктами ", - сказав Варченко.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Какого цвета ваше имя
Дата: 06.04.2020 10:03


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО