У Нових Санжарах організували заворушення ті, хто протестував проти ринку землі, – Зеленський

Усі замовники і організатори сутичок, що стались напередодні, 20 лютого, біля медичного центру "Нові Санжари", понесуть відповідальність.

 

 

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

 

"Ми знаємо, що дехто навмисно і свідомо сіяв серед людей паніку, а потім підбурював до цього "дикунства". Замовники і організатори понесуть відповідальність. Я радий, що не лише правоохоронні органи, а і саме суспільство почало детально розбиратись у вчорашній ситуації", – зазначив глава держави.

 

Зеленський наголосив, що телекамери зафіксували обличчя багатьох людей, які організували масовий безлад - і це "відомі світу "вірусологи" у спортивних костюмах", які раніше протестували проти ринку землі під виглядом аграріїв.

 

"Усім режисерам-постановникам "погорілого театру", який, мабуть, готується до нових вистав, я хочу сказати наступне: є моменти, коли немає інтересів влади чи опозиції. Є інтереси України. У такі моменти їй потрібна не фейкова, а справжня солідарність. У такі часи перемоги і поразки спільні. І відповідальність - спільна. Для когось – політична, для когось – кримінальна", – заявив президент.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Какого цвета ваше имя
Дата: 06.04.2020 10:03


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО