Путін надав статус ветерана колишнім українським військовим у Криму

Росія продовжує чинити беззаконня в окупованому Криму. Так, Володимир Путін надав статус ветерана українським військовим, що проходили службу на території півострова.

 

Відповідний документ був опублікований на сайті Офіційного інтернет-порталу правової інформації. Цікаво, що стаття охоплює тих, хто проходив військову службу на території Криму.

 

Ветеранами військової служби є військовослужбовці, у тому числі – звільнені у запас, які проходили службу у частинах ЗСУ, дислокованих у Криму та Севастополі, або в інших військах і військових формуваннях, нагороджених медалями СРСР чи Росії або відзначених почесними званнями, – мовиться в постанові.

 

У Росії вважають, що підписаний закон ліквідовує соціальну несправедливість: так, військові у Криму, що відслужили 20 років і мають за це відзнаки, будуть вважатися російськими ветеранами воїнської служби.

 

За даними військкоматів у Криму та Севастополі є майже тисяча громадян, на яких поширюється цей закон.

 

Увага! Військова прокуратура Центрального регіону України раніше розшукувала 4 266 військовослужбовців, які після анексії Криму не прибули на територію материкової частини України.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО