В Україні страйкують шахтарі: що відомо

Попри заяви прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про виділення коштів на погашення боргів по зарплатні перед гірниками, шахтарі щонайменше п'яти вугледобувних підприємств продовжують страйкувати.

 

Про це 14 лютого повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook.

 

За його словами, на шахті підприємства Південнодонбаське в м. Вугледар Донецької області, чекають заступника міністра енергетики Станіслава Ковалевського для проведення переговорів, а на шахтах "Гірська" та "Карбоніт" ДП "Первомайськвугілля" тривають протестні акції з вимогою погашення боргів по зарплатах.

 

"ДП "ШУ "Південнодонбаське № 1" (м. Вугледар Донецької області). З підприємства повідомляють, що заступник міністра енергетики Станіслав Ковалевський до шахти доки не доїхав. Адміністрація та колектив підприємства на місці, в очікуванні. Вода та газ майже відкачані. Існує вірогідність, що завтра може вийти на роботу перша зміна. Шахта "Краснолиманська". Офіційної інформації немає. Проте самі працівники шахти повідомляють, що всі 57 протестувальників піднялися на поверхню "через знайдений з адміністрацією шахти консенсус". Щодо перспективи погашення заборгованості невідомо. Тривають протестні акції на шахтах "Гірська" та "Карбоніт" ДП "Первомайськвугілля", – написав Волинець.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО