Зеленський хоче побудувати "місто-сад" для кримчан

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з постійним представником президента в АР Крим Антоном Кориневичем та його заступницями Дар'єю Свиридовою та Тамілою Ташевою завив про бажання побудувати місто для кримчан у Херсонській області. Про це повідомляє пресслужба ОПУ.

 

За словами Зеленського, у Херсонській області планується побудувати містечко для переселенців з Криму, серед яких – понад 500 сімей кримських татар. Відповідні домовленості було досягнуто під час зустрічі президентів України і Туреччини.

 

"Ми хочемо побудувати таке містечко. Цього року ми маємо почати це робити. З вашого боку потрібні комунікація та контроль", – наголосив Володимир Зеленський.

 

Також голова держави зазначив, що на контрольному пункті в'їзду-виїзду "Чонгар" на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом буде створено спеціальний хаб з розвиненою інфраструктурою для комфортного перетину українцями КПВВ.

 

"Моя ідея в тому, щоб вони побачили, як ми ставимося до людей, до кримчан. Ти приїздиш, а тут – "місто-сад". Відчуваєш різницю, адже тут все на вищому рівні: заправка, школа, дитсадок, будинки", – підкреслив президент і закликав Кориневича стати рушієм цього проєкту.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО