Відома співачка закликає народних депутатів підтримати «антихутряний» законопроєкт

Щорічно в Україні заради шуб жорстоко вбивають 850 000 норок, лисиць і песців, і цей закон може це зупинити, зазначає Кристина Соловій.

 

Кристина Соловій на своїй сторінці в соцмережах опублікувала відкрите звернення до депутатів Верховної Ради. В ньому українська співачка заклинає народних обранців підтримати законопроєкт №2360 про заборону виробництва хутра в Україні.

 

«Цього місяця Верховна Рада буде розглядати законопроект №2360 про заборону виробництва хутра в Україні! Його ухвалення зупинить щорічне жорстоке вбивство 850 000 норок, лисиць і песців у нашій країні.

 

Хоча країни Європи відмовляються від виробництва хутра на своїх територіях, у цього процесу є зворотній бік. На тлі закриття таких підприємств у країнах Євросоюзу, іноземні виробники почали переміщувати свій бізнес в Україну. Дня них це вигідно, тому що тут все ще лояльне законодавство і дешева робоча сила.

 

Дорогі депутати ВР, підтримайте законопроєкт 2360 і забороніть виробництво хутра в Україні, зробіть цей гідний та гуманний крок!», – написала Кристина Соловій.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО