Укрзалізниця через конкурс шукає собі керівника

Укрзалізниця офіційно розпочала процес конкурсного відбору голови правління компанії. Відповідне рішення було ухвалено наглядовою радою.

 

До проведення відбору залучать провідну міжнародну компанію з підбору управлінського персоналу Boyden, повідомляє Укрзалізниця на своєму сайті.

 

До слова: Deutsche Bahn та Укрзалізниця підписали меморандум: як працює німецька компанія  Deutsche Bahn та Укрзалізниця підписали меморандум: як працює німецька компанія

 

З огляду на статус компанії як одного з найбільших залізничних операторів у Євразії та специфіку професійних викликів, які вона пропонує, Укрзалізниця очікує, що посада керівника буде цікавою для висококваліфікованих кандидатів з України та інших країн.

 

Відбір буде здійснюватися шляхом проведення відкритого та незалежного конкурсу, який не залишить жодної можливості для зовнішнього впливу,

– запевнив голова наглядової ради Шевкі Аджунер.

 

Найбільше шансів отримати перемогу в конкурсі матимуть кандидати, що відповідатимуть низці критеріїв:

 

  • високий рівень компетенції;
  • здатність вести Укрзалізницю вперед з огляду на існуючі та майбутні виклики;
  • дотримання найкращих принципів і практик корпоративного управління.

 

Укрзалізниця закликає кваліфікованих кандидатів подаватися на конкурс, а також обіцяє чесні та рівні умови для всіх його учасників.

 

Чому Укрзалізниця залишилася без керівника: коротко

Наглядова рада Укрзалізниці ухвалила рішення звільнити з посади керівника підприємства Євгена Кравцова ще наприкінці січня. Заяву про відставку Кравцов особисто подав у грудні 2019 року.

 

Євген Кравцов працював в Укрзалізниці ще з 2015 року, але, ідучи у відставку, запевняв, що жодного конфлікту з Кабміном у нього не було. Хоча про це часто писали у ЗМІ.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО