Канал М1 зняв з ефіру кліп співачки, яка має «нагороди» за виступи в ОРДО

Музичний канал М1 зняв з ефіру кліп співачки Клави Кокі (Клавдії Високової), яка має «відзнаки» за виступи на окупованій частині Донбасу, за підтримку російської влади й окупації Криму.Канал М1 зняв з ефіру кліп співачки, яка має «нагороди» за виступи в ОРДО.

 

Раніше блогер, засновник Defence Blog Ділан Малясов на своїй сторінці в Facebook повідомив про ротацію кліпу російської співачки на каналі М1. «Був у гостях і побачив ефір М1 і там стара знайома. Мила дівчина Клавдія Високова, яка виступає під псевдонімом Клава Кока, можливо талановита – нагороджена численними нагородами та орденами "ДНР" за те, що виступала на їх шабаші в центрі Донецька, за підтримку російської влади й окупації Криму», – написав він.

 

Пан Малясов також оприлюднив фото виступів співачки на окупованих територіях. Зокрема, Клава Кока виступала в окупованому Донецьку у вересні 2019 року.

 

Пресслужба М1, своєю чергою, повідомила, що канал не показує кліпи жодного артиста, який внесний до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. Музична редакція каналу перед розміщенням кліпу будь-якого російського артиста в ефірі, завжди перевіряє цей список на офіційному сайті Мінкульту.

 

«При цьому, ми ретельно стежимо за подіями, які пов’язані з тими російськими артистами, які присутні в ефірі. Моніторимо реакцію в соціальних мережах та на свій розсуд можемо зняти артиста з ефіру. Саме тому кліпи артиста Клава Кока знято з ефіру каналу», – додали в пресслужбі М1.

Оцените статью: 
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
О пользе секса
Дата: 30.03.2020 07:59


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО