Кабмін розробив нові правила перевірки пасажирських перевізників

15 січня в Україні уряд ухвалив рішення про ризик-орієнтований підхід для перевірок перевізників.

 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури з посиланням на слова очільника відомства Владислава Криклія.

 

У публікації зазначається, що нововведення повинно підвищити безпеку пасажирських перевезень і спростити життя компаніям, які дотримуються вимог законодавства. Зокрема, для таких перевізників планові перевірки проходитимуть раз на п’ять років.

 

"Відтепер передусім перевірятимуть тих, у кого високі ризики через переобладнаний транспорт, велику кількість порушень ПДД, порушення режиму праці та відпочинку водіїв тощо", - йдеться у повідомленні.

 

Тобто сформується певний рейтинг перевізників на основі історії попередніх перевірок та порушень законодавства. Головними критеріями для складення такого списку стануть:

 

  • кількість аварій за участі машин перевізника за останні три роки;
  • кількість виявлених порушень режиму праці та відпочинку водіїв за останні два календарних роки;
  • кількість виявлених автобусів з порушеннями норм безпеки, комфортності та доступності для осіб з обмеженнями за останні два календарні роки;
  • кількість випадків зупинки транспортного засобу не в установленому місці або на відстані від краю проїзної частини дороги, що не дає змоги зайти/вийти особі з фізичними обмеженнями за останні два календарні роки;
  • кількість випадків ненадання водієм допомоги під час висадки/посадки особам з фізичними обмеженнями за останні два календарні роки.

 

На основі таких критеріїв Укртрансбезпека здійснюватиме перевірки не частіше одного разу на два роки у разі високого ступеня ризику. Не частіше одного разу на три роки – середнього рівня і раз на п’ять років, якщо ступінь ризику незначний.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Рахат-лукум за 15 минут
Дата: 02.04.2020 11:01


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО