Канада вимогає дати їй ключову роль у розслідуванні катастрофи Boeing

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що Канада домагатиметься прямої участі її представників у розслідуванні катастрофи Boeing 737 МАУ, який зазнав катастрофи в Тегерані 8 січня. 

 

"Канада спиратиметься на міжнародних партнерів для консульської підтримки і звернеться безпосередньо до Ірану з проханням допомогти в розслідуванні аварії українського комерційного літака в Ірані, в результаті якого загинули щонайменше 63 канадця", - заявив він.

 

Занепокоєння офіційної Оттави викликане тим, що з Іраном у Канади немає прямих дипломатичних відносин, що ускладнює можливість залучення канадських експертів в роботу комісії з розслідування причин трагедії. 

 

Трюдо запевнив, що міністр закордонних справ Франсуа-Філіп Шампань безпосередньо поговорить з міністром закордонних справ Ірану Мохаммадом Джаведом Заріфом, щоб запросити присутність Канади в розслідуванні катастрофи в Тегерані.

 

Крім того, Австралія, Франція та Італія, на які Канада спирається у відносинах з Іраном, запропонували допомогу в консульської роботи.

 

"Міністр Шампань підтримує зв'язок з урядом України і спілкується з відповідними органами влади та міжнародними партнерами. Міністр Гарно (міністр транспорту Канади Марк Гарно - ред.) також працює з офіційними особами міністерства транспорту Канади і підтримує контакти зі своїми міжнародними партнерами", - додав Трюдо.

 

Оттава готує консульські групи для поїздки до Іран, якщо його уряд дозволить це.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Рахат-лукум за 15 минут
Дата: 02.04.2020 11:01


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО